23 Ekim 2016 Pazar

Youtube Para Kazanma

Hayatımıza giren teknolojiyle birlikte son zamanların popüler sitelerinden olan youtube sitesi birçoğumuzun ortak ilgi alanı içerisine girmektedir. Hemen hemen hepimizin youtube de açılmış bir kanalı bulunmaktadır. 


Youtube sitesinin videolara izlenme sayısına göre para veriyor olması ve izlenen videolar sonucu abone sayısının artması  sitenin popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Eğer sizin de aklınızda youtube kanalı açma fikri varsa öncelikle yükleyeceğiniz videoların youtube izlenme sayılarının fazla olması lazım. 

Eğer youtube izlenme oranınız fazla olmazsa bu durum takipçi sayılarınızın da az olmasına sebep olacak ve popüler bir youtube kanalına asla sahip olamayacaksınız. Bu sebepten ötürüdür ki eğer popüler bir youtube kanalına sahip olmak ve bu sayede para kazanmak istiyorsanız yüklediğiniz videoların izlenme sayısı önem arz etmektedir.

Video İzlenme Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

Eğer sende video izlenme sayını arttırmak istiyorsan youtube izlenme satın al. Evet yanlış duymadınız artık günümüzde çeşitli siteler vasıtasıyla youtube videolarınıza izlenme satın alabilirsiniz.
Youtubeye yüklediğiniz videoların izlenme sayısının yanı sıra artan takipçi oranınıza karşılık youtubeden reklamda satın alabilir ve bu şekilde de para kazanabilirsiniz. Fakat bu seferde karşımıza abone arttırma sorunu çıkıyor. İzlenen videolarınıza paralel olarak abone sayınız her geçen gün artacaktır. Ama siz bu uzun süreci beklemek istemiyorsanız çeşitli sitelerden youtube abone satın al işlemini uygulamanızda fayda var.

1 yorum:

  1. izlenme satın alarak kanalınızı daha üstlere hızlıca çıkarabilirsiniz.

    YanıtlaSil