29 Şubat 2016 Pazartesi

YouTube İzlenme Satın Al #2016

YouTube izlenme satın al

2016  Yılında nasıl YouTube izlenme satın alınacak diye merak eden arkadaşlar olduğunu düşündüm ve bu yazıyı yazmaya karar verdim. YouTube izlenme satın almak isteyen arkadaşlarıma rehber niteliğinde bir yazıdır.

Hepimizin bildiği gibi Google gibi YouTube da sürekli algoritma değişiklikleri yapıyor ve SEO, izlenme arttırma, abone arttırma gibi çalışmaları suiistimal edenlerin önüne geçmeye çalışıyor.
Her zaman olduğu gibi bu yıl da YouTube izlenme, YouTube beğeni, YouTube abone kasma gibi ihtiyaçlarınızı en ekonomik ve kaliteli yollarla karşılamanız için sizlere siteler ve uygulamalar önermeye devam edeceğiz.

youtube izlenme satın al 2016
YouTube izlenme satın almak 2016


YouTube izlenme fiyatları

YouTube izlenme satınal sitelerindeki fiyatlar çok değişken olsa da ortalama fiyat olarak 1000 YouTube izlenme 10 lira diyebiliriz. Yani videonuzu 1000 kişiye izletmek istiyorsanız 10 TL para gözden çıkarmanız gerekiyor.
İzlenme fiyatları neye göre belirleniyor diye soracak olursanız; izlenmelerin ortalama etkileşim sürelerine göre değişiyor. Genelde piyasada satılan izlenmelerin çoğu etkileşimsiz ya da düşük etkileşimli olduğu için satın aldığınız bazı izlenmelerin videonuza ve kanalınıza faydadan çok zararı dokunabilir.
İzlenmelerin geldiği ülkelerin pek bir önemi olmadığını hatırlatmakta fayda var. Çünkü YouTube global bir web sitesi ve her dilden milyonlarca hatta milyarlarca kullanıcıyı/izleyiciyi bünyesinde barındırıyor.
Tamamen Türkçe yayın yapan kanalınızdan bir videoyu Afrikalı birinin izleyip beğendiğini ve paylaştığını düşünün. Garip gelmiyor öyle değil mi? Çünkü müziğin, oyunların, mutluluğun, neşenin, hüznün dili olmaz ve sizin hoşunuza giden bir video Dünyanın her yerindeki kişilerin de hoşuna gidebilir. YouTube da aynı mantıkla düşünüyor ve izlenmelerin geldiği ülkeleri önemsemiyor.


İzlenmelerin size faydası dokunması için en önemli kriter: etkileşim süreleridir. Ortalama izlenme süresi 40 saniyenin altında olmamalı. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder