5 Şubat 2016 Cuma

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma

Youtube İzlenme Sayısı Arttırma

En popüler video paylaşım sitesi olan Youtube için bazı hileler de mevcut ve oldukça popüler bir şekilde kullanıyorlar. Bu yazımızda youtube izlenme arttırma yani bir diğer adıyla youtube izlenme kasma konusunu işleyeceğiz.

YouTube abone kasmak için: YouTube abone arttırma
youtube izlenme arttırma
youtube izlenme arttırmakYouTube izlenme sayılarını arttırmak isteyen kişiler tarafından en çok başvurulan yöntemlerden birisi youtube izlenme hilesi kullanmaktır.

Bu yazımızda youtube izlenme arttırma işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz youtube izlenme hileleri sağlayan siteleri tespit edip listeledik. Umarım işinize yarar.

Bu yazımda anlattığım hilelerin kullanımı YouTube tarafından tasvip edilmemekte olup, ceza almanıza sebep olabilirler. Ciddi projeleriniz için YouTube izlenme satışı yapan sitelere göz atmanızı tavsiye ederim.  YouTube izlenme satın al

YouTube İzlenme Siteleri Listesi

Tüm sitelere üyelik ücretsiz.
Sitelerin çalışma prensibi ise kazan kazan şeklinde özetlenebilir.
Daha uzun bir açıklama isterseniz: bu sitelerde bir ortak takipçi – izlenme havuzu var. Siz izlenme kasmak istediğiniz videonuzu havuza ekliyorsunuz ve havuzdaki diğer üyelerin videolarını izliyor ve bunun karşılığında puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları da youtube izlenme arttırmak için kullanıyorsunuz. Yani diğer üyeler de sizin videonuzu izliyor ve bunun karşılığında sizin hesabınızdan puan düşüyor, videonuzu izleyen kullanıcının hesabına yatırılıyor.
Youtube İzlenme Sayısı Arttırma Siteleri:
->>>Bu maddedeki sitede Yotube izlenmenizi seçtiğiniz lokasyondaki kişilere izletme seçeneğiniz var. Misal: sadece Türkiye’deki kullanıcılara izletebilirsiniz videolarınızı. Sistemin size izletecği videolar ile youtube izlenme kasma işinizi halledebileceğiniz gibi youtube izlenme de satın alabilirsiniz.
websyndic
->>>Bu maddedeki sitede Youtube izlenmesi, kullanıcı arttırma konusunda bilinen sitelerden sadece birisi. Yotube dışında Facebook, Twitter ve Instagram gibi bir .ok sosyal ağ için servis sunuyor. Video izleyerek, facebook sayfalarını like ederek ve twitter kullanıcılarını takip ederek puan kasıp, kastığınız puanları istediğiniz  gibi kullanabilirsiniz.
addmefast

->>>Bu maddedeki sitede paralı ve bedava youtube izlenme Hizmetleri var. Bütün Bunların yanında sitede twitter, vine ve pinterest gibi diğer sosyal ağlar içinde takipçi, beğenme ve izlenme servisleri sunuluyor.
youlikehits


YouTube İzlenme Kasma


->>>Bu maddedeki sitede ise bedava puan kazanarak video izlenme sayısını arttırabilirsiniz ya da puan satın alarak puanlarınız ile youtube izlenme sayınızı arttırabilirsiniz. Sitede az önce bahsettiğim hizmetlere  ek olarak Facebook, Twitter, Instagram ve Reddit ile ilgili servisler de mevcut.
enhanceviews


-Türkçe dil seçeneği de olan sitede paralı ve bedava Youtube izlenmesi servisleri var. Hem diğer bir çok siteye göre çok daha fazla sosyal ağ servisini barındırıyor hem de gayet hızlı ve güncel bir site olduğu için kullanımı sizi yormayacaktır. Muhakkak göz atmanızı tavsiye ederim.
likeall


Dikkat: Burada anlattığımız hilelerin kullanılmasını kesinlikle tasvip etmiyoruz. Kullanıp kullanmamak sizin insiyatifinizdedir ve oluşabilecek sorunlardan ötürü asla sorumluluk kabul etmiyoruz.
Bu hileleri sık olmayan periyotlarla fazla önemsemediğiniz kanal ve videolarınız için kullanın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder