1 Şubat 2016 Pazartesi

YouTube İzlenme Satın Alırken Paradan Tasarruf Edin!

YouTube izlenme paketlerinin çok uçuk fiyatlardan satıldığı şu günlerde 1k 50 tl'ye izlenme görmek mümkün hale geldi.

Benim anlamadığım nokta ise her yerde 5-20 lira arası satılan izlenmeleri 50 liraya kim alıyor da bu adamlar yüz bulup satış yapmaya devam ediyor.

ucuz izlenme satın alın
youtube ucuz izlenme satın alBu tür siteler muhtemelen 5-10 liraya satılan izlenmeleri başka sitelerden müşterilerine göndererek iş yapıyorlar. Çünkü bizzat sektörden birisi olsa 50 liraya izlenme olmayacağını bilir ve ona göre hareket eder.Kimisi var hiçbir özelliği olmayan, etkileşimsiz, 10 saniyelik izlenmeleri 20 liradan satmaya çalışıyor. İşin garibi alan da oluyor.

Benim size tavsiyem eğer AdSense hesabınızı kapatmanızı gerektiren bir izlenme ise 15 liradan fazla vermeyin. Bakın ben bizzat sektörden birisi olarak söylüyorum bunu. Benim sitem de burada. YouTube izlenme satın al


Ucuz İzlenme Satın Alın!


Ben 1k etkileşimli izlenmeyi 5 liraya satıyorum. Eğer müşterim 2 lira daha fazla verirse izlenmelerini silinmelere karşı 30 gün koruyorum. Bir sıkıntı olursa tekrar çekim yapıyorum. Sık sorulan sorular sayfası, canlı destek bölümü, bilgi bankası bölümü, iletişim bölümü gibi bölümler açarak müşterinin aklında hiçbir soru kalmamasını sağlamaya çalışıyorum. Hatta sektörel bilgiler de paylaşarak, soruları cevaplayarak müşterim olmasa da insanları sektörümüzle ilgili aydınlatmaya çalışıyorum. Hem fiyatlar ucuz hem hizmetler kaliteli.

Sektördeki diğer birçok site ise sattığı hizmeti açıklamaya bile tenezzül etmiyorlar. Tabi benim de beğendiğim birkaç kişi yok değil.

Sadeceon da birkaç satıcı var, onların hizmetlerini gerçekten beğeniyorum. En azından adam herkesin erişebileceği fiyatlardan sunuyor. Müşteri desteği sağlıyor. Hizmetini açıklıyor. Bu adamları asla kendime rakip olarak görmüyorum. Gerçekten kaliteli iş yapanları desteklemek boynumuzun borcudur.

Ha tabi almayın diyemem 50 liraya satış yapanlardan; karar sizin, para sizin, takdir sizin…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder